Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Oksigenski koncentrator KS-3H

25 200 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: TD Panter Faks 23 дек. 16:55 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
TD Panter Faks

TD Panter Faks

78 Огласи во продавницата

LED Ceiling Light 20W 810 МКД
Masina za broenje pari NX880B 290 ЕУР
DIGITALEN APARAT ZA MERENJE NA KRVEN PRITISOK 0 МКД
WIFI Camera 65 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Овој производ овозможува целосно снабдување со кислород. Помага во отстранување на стресот и зголемување на физичката способност. Модерен дизајн и лесен за користење. Вистинско решение за постари лица, пациенти или бремени жени, студенти, бизнисмени и уморни работници.
Придобивки:
- Обновување на мозочната активност
- Нега на кожата
- Намалување на замор
- Намалување на опасности од цигари и алкохол
- Зајакнување на имунолошкиот систем
TD Panter Faks
Пантерфакс е фирма која е основана 1996 година чија дејност е трговија со видео и аудио опрема. Се вбројуваме меѓу најуспешните во областа на електронската заштита. Денес во современиот свет на живеење им помагаме на нашите потрошувачи и клиенти на поедноставен и полесен начин да дојдат до реализација на своите потреби од областа на: - аудио-видео надзор, - хардвер и софтвер, - медии и потрошен материјал, - осветлување (рефлектори), комплетна опрема за работа на продукции и ТВ куќи. Исто така поседуваме богата палета на машини за броење на банкноти, монети и детектори за пари. Пантерфакс е сертифициран овластен дистрибутер на повеќето брендови кои ги увезува.
Посетете ја нашата продавница
Zivko Cingo 4 Прикажи на мапата
078/388-899
http://www.panterfax.com/index.html
TD Panter Faks
078/388-899
TD Panter Faks

TD Panter Faks

78 Огласи во продавницата
Panasonic AG-UX90 144 995 МКД
Canon XF 200 1 600 ЕУР
Dron Phantom 4 85 490 МКД
SPA life Aparat za detoksifikacija 12 350 МКД
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации