Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

👌 Опрема за амбуланта по општа пракса 🫀🫁⛑

620 ЕУР

Се продава од: Zane 21 септ. 18:23 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Се продава следната опрема:
1. Медицински кревет
2. Статив за инфузија
3. Стол на вртење
4. Плакар за лекови
5. Масичка за лекови
6. Паравани (кол. 2); *****

Опремата е во одлична состојба
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации