Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

3,6 i 12-Kanalen EKG aparat

0 ЕУР

Се продава од: Alchor Tech 17 фев. 23:20 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
European Quality Standard
12-lead simultanious ECG-Aquisition
7" HiRes Color Touch for 12 leads display
Automatic ECG-Measurement and Interpretation
Rythm-ECG Analysis
Review Print function to printout any abnormal ECG
Memory for up to 1,000 ECG files
2 types lead mode: Standard and Cabrera
Alchor Tech
071801112
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации