Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Paravan masa za dezinfekcija

0 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: EMI MEDIA 28 јун. 10:36 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
EMI MEDIA

EMI MEDIA

126 Огласи во продавницата

WASHBASIN KNEE OPERATED чешма се пушта со колено, туш 1 ЕУР
can opener отварач на конзерви Hapës kanaçeje 99 ЕУР
Fiscal thermal label printer bar code scanners 85 ЕУР
3.5 USB to  SATA external  HDD RACK CASE INTEX 1 299 МКД
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Јавното здравје е заедничка одговорност. Тимот на ЕМИ МЕДИА го допони својот асортиман на безконтактни тотеми за дезинфекција соодветни за поставување на секаков вид на установа.
Од вас зависи!

За повеќе информации посетете го нашиот салон или исконтактирајте не на нашиот телефон или е-маил [email protected]
EMI MEDIA
Delovi za kompjuteri i dodatoci ,galanterija i oprema
Посетете ја нашата продавница
NARODEN FRONT 23 /5-2 Прикажи на мапата
+38970219309
EMI MEDIA
+38970219309
EMI MEDIA

EMI MEDIA

126 Огласи во продавницата
Facebook page sell 13 900 ЕУР
MASINA ZA SADOVI  DISHWASHER  PJATALARËSE 2 490 ЕУР
NOVI grealki NEW heaters I RI ngrohje 490 МКД
serving trolley количка сервирање karrocë shërbimi 1 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации