Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Vizer zastitna maska za lice

99 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: EMI MEDIA 21 септ. 18:28 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
EMI MEDIA

EMI MEDIA

134 Огласи во продавницата

Lavaman sadoper Inox 0 ЕУР
CONGA TUMBA DRUMS  tumbadora  CUBA ORIGINAL 699 ЕУР
Podium Skenë Podium scena bina 17 900 МКД
HUMIDITY TEMPERATURE LOGGER EXTECH RHT10 4 999 МКД
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
ЕМИКОВ 19 – V1 (EMICOV19-V1)


Технички карактеристики за визир - заштитна маска:
• патентитран македонски производ
• Тежина само 33 грама, удобна и лесна за носење
• се чисти со средство за дезинфекција, алхохол и влажни марамици
• внатрешната и надворешната површина не се замаглува
• одлична превенција од капки и прскања
• изработени од премиум материјали
• за нарачка над 1000 парчиња можност за боја по ваш избор
• специјална еластична пластика изработена од антиалергиски материјали
• ластична лента за глава со едноставно врзување или „cord end“ затварач во зависност од вашите барања
• можност за употреба преку оптички очила
• димензии : ПВЦ бела лента 500x22mm , ПВЦ фолија со лента 220x297mm, специјален ластик конец со висока еластичност и должина 300мм
Technical characteristics of the visor - protective mask:
• Technical characteristics of the visor - protective mask:
• • patented Macedonian product
• • Weight only 33 grams, comfortable and easy to carry
• • clean with disinfectant, alcohol and wet wipes
• • the inner and outer surface is not blurred
• • excellent prevention of drops and splashes
• • made of premium materials
• • for orders over 1000 pieces, color option of your choice
• • special elastic plastic made of anti-allergic materials
• • Elastic headband with simple attachment or "cord end" closure depending on your requirements
• • Possibility of use through optical glasses
• • dimensions: PVC white tape 500x22mm, PVC foil with tape 220x297mm, special elastic thread with high elasticity and length 300mm
EMI MEDIA
Delovi za kompjuteri i dodatoci ,galanterija i oprema
Посетете ја нашата продавница
NARODEN FRONT 23 /5-2 Прикажи на мапата
+38970219309
EMI MEDIA
+38970219309
EMI MEDIA

EMI MEDIA

134 Огласи во продавницата
Se izdava deloven prostor za magacin 0 ЕУР
240cm Bed Креват Krevet celik zelezo inoks 29 999 МКД
Sito ramki UV boja i lak 0 ЕУР
Sporet na plin gas stove sobë me gaz 399 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации