Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Medicinska kolicka

13 500 МКД

Се продава од: Orce Zaturoski Вчера 22:12 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Струга
Количката е користена помалку од 1 месец. Функционална е и се претвора од количка во кревет. Може да служи и како стол за бањање во купатило. Има две кочници.

Orce Zaturoski
072314433
Leaflet
Кон почеток