Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Фризерска Опрема: столици, лавор и табуретки

350 ЕУР

Се продава од: Nikola 22 фев. 21:56 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Продавам фризерска опрема, во одлична состојба
- две фризерски столици
- еден лавор (за миење глава)
- три табуретки
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации