Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Продавам половна козметичка и фризерска опрема

0 ЕУР

Се продава од: Blagica Mitrovska 22 ноем. 14:14 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Се продаваат два козметички кревети, топилка за топла депилација марка Депилеве, керамички лавор со фотеља, два работни пулта за фризерај, надворешна алуминска светлосна реклама 160х60 цм, Сориса 10 канален апарат за електро стимулации, Бјути лајн (италијански) некористе апарат за затегање на лице и гради и друго по договор. 072 220 266
Blagica Mitrovska
072 220 266
Кон почеток