Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Termomasazen krevet fotelja

1 500 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Боби Николиќ 17 фев. 10:45 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Боби Николиќ

Боби Николиќ

3 Огласи во продавницата

Niva od 2100m2 vo Sofilari 10 ЕУР
DVE NIVI OD 5345M2 VO SOFILARI 0 ЕУР
ФОТЕЉА ЗА МАСАЖА со 3Д масажа, инфрацрвено греење и Bluetooth. Фотељата е иновативен технолошки уред заснован на биомеханика, ергономија и физикална терапија. Тој е опремен со механизам со закривена шина за масажа во форма на S и L. Масажата се движи од основата на главата по должината на 'рбетот, поминува низ половината и задникот и завршува на основата на бутовите. Масажата во форма на S поминува хоризонтално низ ширината на грбот. Столот е опремен со вкупно 58 воздушни перници за масажа со компресија на воздухот, нулта гравитација, бестежинска состојба.
Интелигентните механички раце се движат нагоре и надолу по вратот, рамењата, грбот и половината, движејќи се за 360 °. Механизмот за масажа автоматски ја скенира човечката фигура и се позиционира во областите за масажа на телото. Столот е изработен од високо квалитетни материјали и тапацир од еко кожа. Има мултифункционален далечински управувач со голем ЛЦД-екран.
ТЕРМОМАСАЖЕН КРЕВЕТ за масажа на цело тело со инфрацрвени зраци и полускапоцени камења Жад. Помага кај дијабетес, сите болести на р'бетниот столб, детоксикација, вклештени нервни завршетоци, алергии, природно и здраво слабеење, главоболки, мигрени, умор и стрес. Го регулира холестеролот, крвниот притисок, метаболизмот, ја подобрува крвната слика, имунитетот, работата на простатата.
Погоден за користење во ординации за физикална терапија, салони за убавина и релаксација, бањи, СПА центри, фитнес центри и за домашна употреба.
Термомасажниот кревет е со природни камења од жад и инфрацрвена топлина овозможува киропрактично влијание на ’рбетниот столб и пршлените. Наменета е да го растерети телото од акумулираниот стрес кој предизвикува напнатост во мускулите, отоци во телото и болки во ’рбетот, ја подобрува циркулацијата на крвта и лимфата, го подобрува расположението и ја одржува виталноста на организмот.
Термомасажниот кревет со мотор за подигање Ви го дава потребниот баланс, релаксација, подобрување и превенција на Вашето општо здравје.

Боби Николиќ
Соларни панели и ветерници за добивање на електрична енергија за викендици, куќи, фарми, деловни објекти и секаде каде што нема струја. Изработка на документација, набавка, монтажа и готов проект за ЕЛЕКТРИЧНИ ФОТОВОЛТАИЧНИ ЦЕНТРАЛИ. Поголем избор на ветерници со различни снаги, како и комбинирано со соларни панели. Јавете се да се договориме!!!
Посетете ја нашата продавница
11 октомври 7/8 Прикажи на мапата
070253799
Боби Николиќ
070253799
Leaflet
Боби Николиќ

Боби Николиќ

3 Огласи во продавницата
DVE NIVI OD 5345M2 VO SOFILARI 0 ЕУР
Niva od 2100m2 vo Sofilari 10 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации