Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Profesionalna fotelja za masaza

16 000 МКД

Се продава од: Vebi 08 јун. 13:15 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Се опродава - Професионална фотеља за масажa - 1-недела употребена

Купен од: Megapopust.mk


Понудата вклучува:
1x професионална фотеља за масажа
Производот е речиси нов (1-недела употребена)

Карактеристики на производот:
Боја: црна
Димензии: 97 x 74 x 58 cm
Моќност: 90W
Материјал: еко кожа
Масажа на вратот, грбот и половината: механички раце за масажа во форма на 6 ролери кои се движат горе-долу
Масажа со триење, тапкање и синхронизирана масажа
Прилагодлив агол на седење во фотељата
Масажа на бутовите: со вибрации
Ваљак за масажа на нозете
Оптимално и за shiatsu масажа
Се препорачува за стимулирање на циркулација
Отстранува замор на мускулите
Контрола на сите функции преку далечински управувач.
Гаранција: 1 година
Leaflet
Кон почеток