Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

SAMOPOSLUZNA AVTOPERALNA CARWASH

25 000 ЕУР

Се продава од: Mario 08 дек. 04:57 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Се продава самопослужна - автоперална.Со можност на 4 бокса , односно 4 места за перење на возила.Во програмот 1 и 3 исто така има ТОПЛА ВОДА.Има 4 програми за перење:
1. Активна микропена(ПРАШАК) - Топла Вода
2. Чиста вода
3. ТОПОЛ(ВРЕЛ) ВОСОК
4.Сјај за вашето возило(После миење со сјај за вашето возило не е потребно бришење на возилото - ДЕМИЛИЗИРАНА ВОДА)
Производство на машината:2002
MADE IN GERMANY - EHRLE
EHRLE - Една од најпознатите фирми за Перални.
Најважни карактеристики за оваа машина се:
Топла Вода
Топол Восок
ДЕМИЛИЗИРАНА ВОДА - После перење на вашето возило не е потребно бришење,односно не остануваат дамки на вашето возило.
НАПОМЕНА:Се продава само машината без
конструкција.
За повеќе информации јавете се на боревите
Машината моментално е во работна состојба.
БРОЈ ЗА КОНТАКТ:
070-64-94-70
078-629-503
Leaflet
Кон почеток