Македонски | Shqip | English |

Avtomatska kamionska peralna

Се продава од: Goce 28 јан. 09:37 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Локација: Охрид
Производи : За механичарски сервис/Автоперална
Se prodava avtomatska kamionska peralna visina na perenje 4,70 m so podno perenje i robowash
vreme na perenje e 15min za sleper
max dolzina 28m
Нема посетени огласи
Кон почеток