Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Masina za perenje avtomobili

350 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: DUNLOP POROJ 07 мај 17:04 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
DUNLOP POROJ

DUNLOP POROJ

39 Огласи во продавницата

Dizalica 80 tona 0 MKD
KOMPRESOR 500L MAKUTE 0 MKD
BALLANSERKA DEMONTERKA HOFMANN CORGHI 5 000 EUR
Masina za lepenie na guma 400 EUR
Masina za perenje za avtomobili komplet so boca za pena.
DUNLOP POROJ
070224827
DUNLOP POROJ

DUNLOP POROJ

39 Огласи во продавницата
Gjenerator 25 KVA 3 000 EUR
MASINA ZA VULKANIZER 0 MKD
MASINI ZA VULKANIZER 0 MKD
Balanserka avtomatska Corghi 0 MKD
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации