Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Masina za peskarenje profesionalna

960 ЕУР

1 460 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: MIA-COMPANY 02 дек. 09:42 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
MIA-COMPANY

MIA-COMPANY

19 Огласи во продавницата

MASINA ZA TOPLA COKOLADA 360 EUR
Kafemat poloven jura 270 EUR
Mia spare parts -
MIA rezervni delovi spare parts -
PESKARENJE, PRIPREMA ,FARBANJE
DELOVI,BANDASI,SASII
PESOK
BEZ ZAMENA
UPOTREBENA
Mia Tetovo
MIA-COMPANY
MIA
Ilindenska b.b patarina izlez Tetovo-Gostivar
070224067
[email protected]

/

MIA-COMPANY
070371845

Viber:
/

Skype:
/

WhatsApp:
/
Leaflet
MIA-COMPANY

MIA-COMPANY

19 Огласи во продавницата

MIA REZERVNI DELOVI ZA ESPRESSO APARATI 2 EUR
MIA TETOVO INVENTAR ZA RESTORANI 3 EUR
LEDOMAT 40 L 620 EUR
Mia spare parts -
Кон почеток