Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VITRINA ZA MARKET

0 МКД

Се продава од: Ljupco 22 ноем. 08:59 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Битола
Се продава витрина за маркет должина 2.55м а висина 2м.Цена по дговор
Leaflet
Кон почеток