Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Raftovi i plasticni kutii za vo dukan

2 200 ЕУР

Се продава од: Дарко Вчера 23:59 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Делчево
Рафтовите се купени на ново од Маталпромет, Радовиш. Користени се само две години и се во одлична состојба, без оштетувања и гребаници, како нови.
Дарко
070775772
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации