Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Rregullojmë enterier për butik Ureduvanje enterier

150 ЕУР

Се продава од: Lindi Вчера 17:47 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Гостивар
Rregullojmë enterier modern për butik. Inventar modular fleksibil. Lloje të ndryshme në dispozicion. E gjitha në një vend: planifikim, 3D modelim dhe realizim i enterierit. Çmim i volitshëm

Уредуваме современ ентериер за бутик. Модуларен флексибилен инвентар. Разни видови на располагање. Се на едно место: од планирање, 3Д моделирање и реализација на ентериерот. Поволна цена
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации