Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Fiskalen aparat I printer

0 МКД

Се продава од: Boki 06 септ. 14:19 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Охрид
Koristen 1godina, kupen nov, Cena po dogovor.
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации