Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Frizider Vitrina

Се продава од: Jovan 29 ноем. 15:31 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Охрид
Se prodava frizider vitrina pogoden za vo market ili pekara. Friziderot e vo odlicna sostojba.
Cena po dogovor
Leaflet
Кон почеток