Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Oprema za dukan

0 МКД

Се продава од: Љупчо 31 јул. 09:33 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Охрид
Се продаваат метални сталажи, фрижидери, трговска вага, фискален принтер за деловен простор.
Инф. за цена по договор
Љупчо
074225077
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации