Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Elektronska vaga vagi stocna nova do 2000kg

700 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: ВАГАР ГАПЕ ДИМЕ 14 фев. 21:45 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
СЕ ПРОДАВА ЕЛЕКТРОНСКА ВАГА:
-Сточна не заградена со платформа 1х2 метра или можи да биди заградена до 2000 кг.
-ИМА АКУМУЛАТОР МОЖИ ДА РАБОТИ и без струја.ВАГИТЕ можат да бидат ВЕРИФИЦИРАНИ СО ДОКУМЕНТ ОД БИРО ЗА МЕТРОЛОГИЈА СО
ВАЖНОСТ ОД 24 МЕСЕЦИ.ИСТО ТАКА ВАГИТЕ ИМААТ ГАРАНЦИЈА
СО ВАЖНОСТ ОД 24 МЕСЕЦИ .
ОВЛАСТЕН СЕРВИСЕР И ДИСТРУБИТЕР ЗА ЦЕЛА Р.МАКЕДОНИЈА “ВАГАР ГАПЕ ДИМЕ“-ПРИЛЕП.
ИСПОРАКА НА ВАГИТЕ ДО БАРАНАТА ЛОКАЦИЈА НИЗ ЦЕЛА ДРЖАВА.


ВАГАР ГАПЕ ДИМЕ
070308289
Leaflet
Кон почеток