Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Oprema za prodavnici

Се продава од: Branislav 07 мај 15:23 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Se prodava polovna oprema za prodavnici- malku koristeni
- 2x frizider horizontalen 500 UDD UGUR
- stalazi so 5 polici -7m
- kasa pult
- digitalna vaga
Cena po dogovor.
Branislav
071687189
Кон почеток