Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Biro Svetlecka Reklama Masi i Fiskalen Aparat

0 МКД

Се продава од: Olivera 28 јан. 19:55 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
1. Se prodava belo biro / Pult, odlichno sochuvano (100 Eur)
- vidi slika
2. Svetlechka reklama, so dimenzii 1.7m so 0.8m (100 Eur)
- vidi slika
3. Fiskalen aparat so vgraden GPRS Accent SY 55 (150 Eur)
- vidi slika
4. 4 x stolici i 2 IKEA masichki (80 Eur)
- vidi slika
---------------------------------------------------------
1. Се продава бело биро / пулт, одлично сочувано (100 Eur)
- види слика

2. Светлечка реклама со димензии 1.7m so 0.8m (100 Eur)

3. Фискален апарат со вграден GPRS Accent SY 55 (150 Eur)

4. 4 x столици и 2 ИКЕА масички (80 Еur)
- види слика
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации