Објавени: ноем. 15 2021 04:39

Oprema za dukan

МКД

Објавени: ноем. 15 04:39
Прегледи: 76
Полици/шкафови за дуќан +пулт за наплата, со витрина во предниот дел.
Со разигран дизајн
Без траги на употреба, користени во дуќан за козметика, но може да послужат за било какви производи со помали димензии.
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
76
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 210 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

075552131

Адреса:

Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации