Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Fiskalna kasa

0 МКД

Се продава од: bojana 18 ноем. 11:51 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Se prodava fiskalna printer kasa, plateno e vo david kompjuteri 4000 den za cistenje na podatocite od drugata firma, spremna za rabota.
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации