Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

DIGITALNI VAGI 40KG 150KG 300KG 500KG

1 300 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: BOLE 13 апр. 07:36 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
VAGITE SE NOVI


40kg - ZA NA MASA

150kg - ZA NA POD

300kg - ZA NA POD

500kg - ZA NA PODPRAKAM PO KARGO


PRECIZNOST 5g.

digitalna vaga elektronska visecka
elektronski dukan prodavnica visechka вага ваги
Leaflet
 BOLE

BOLE

23 Огласи во продавницата
RAZNI MASINI BORMASINA GER CIRKULAR HILTA BRUSALKA 6 200 МКД
4 GUMI NOKIAN WR D4 225 55 16 IMAAT 6mm 2018GOD 7 000 МКД
Aparat za zavaruvanje Inverter 200A 500A 5 000 МКД
BOSCH HILTA BORMASINA UBODNA PILA MADE IN GERMANY 4 500 МКД
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации