Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Raftovi za prodavnica

0 МКД

Се продава од: mare 08 окт. 15:26 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Валандово
Dimenzii.
1,25 Visina
1,05 Shirina
40 cm Dlabocina
________________
1,13 visina
1,05 Shirina
40 Dlabocina


Vkupno se 18 raftovi. Novi se, ne se ni malku oshteteni. Pogodni se za vo dukjan za cevli.
Leaflet
Кон почеток