Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VITRINA ZA SLADOLED

0 МКД

Се продава од: Denis 22 септ. 17:04 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Битола
Prodavam vitrina za sladoled SUPER .
Vitrinata e mnogu zacuvana i ima kapacitet od 16 mali kaseti .
Leaflet
Кон почеток