Објавени: мај 16 2022 05:59

Inventar za piceria ili kafic

ЕУР

Објавени: мај 16 05:59
Прегледи: 224
- 7 masi so po 4 stolici
- 5 masi za teraco so po 4 stolici
- Frizider za sokovi
- Aparat za limunada 2x5L
- Toster
- Pica rabotna masa so frizider
- Mal frizider
- Mikser za testo
- Pecka za pica so 2 lopati
- Sporet za peleti

Cena: 4150€
Za poveke info. 070995904
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации