Објавени: септ. 28 2019 03:10

FRIGO INOX SITE VIDOVI NA UGOSTITELSKA OPREMA

Објавени: септ. 28 03:10
Прегледи: 524
POSTNATA FISMA ROSTFREI ISNOVANA 1992 GOD PROIZVEDUVA SITE VRSTI BY UGOSTITELSKA OPREMA PO NARACKA 1.SANK SO BEZ LAD 2.VIT ZA SLATKI 3.VIT-TOPLI SITE VRSTI 4.RAB.MASI SITE VRSTI 5.SUDOPERI PRO 7 .SKARI 070-229-839 MLAKI GOSTIVAR 072-700-551 ROSTFREI Well-known firm DATON FROM 1992 PRODUCES ALL TYPES OF GASTRONOMY ACCESSORIES ACCORDING TO 1.BANX SECTION 4.VITRINA VITRINA TYPES 5.WORKING TABLES ALL TYPES 6.LAVATRICE SHOPETA ROSTILA FRUITZA HUABA LAGJA.MLLAKI GOSTIVAR 070-229-839 072-700-551
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
524
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 210 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

070229839

Адреса:

Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации