Објавени: јун. 27 2022 10:09

Frigo inox site vidovi on ugostitelska oprema

Објавени: јун. 27 10:09
Прегледи: 139
POZTNATA FIRMA FRIGI INOX OSNOVANA 1992 GOD PROIZVEDUVA SITE VRSTI NA UGOSTITELSKA OPREMA PO NARACKA 1.SANK SO BEZ LAD 2.VIT ZA SLATKI 3.VIT-TOPLI SITE VRSTI 4.RAB.MASI SITE VRSTI 5.SUDOPERI PRO 7 .SKARI
070-229-839 072-700-551
SE NAOGAME NA AVTOPAT GOSTIVAR -TETOVO
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации