Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

FRIZIDER INOX ZAMRZNUVAC ZA RESTORANI I MESARI

0 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: АЛМА-БП Дооел Кавадарци 16 дек. 10:10 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
АЛМА-БП Дооел Кавадарци
PROFESIONALNA MASINA PERENJE ZA SADOVI I CASI 0 MKD
PROFESIONALNA PERALNA MASINA ZA PERENJE 0 MKD
PERALNA ZA FARBANJE TEKSTIL 2 800 EUR
PROFESIONALEN FRIZIDER INOX ZA ODRZUVANJE 0 MKD
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Локација
Кавадарци
На продажба е професионален фрижидер / замрзнувач :

Williams - Germany / United Kingdom

* 630 литри капацитет
* Гастроном (GN 2/1)
* Димензии - 73 цм должина x 82.5 цм длабочина x 196 цм висина
* Замрзнувач од -18 степен до -22 степени (по потреба може да се сменат параметри и да биде на одржување од 0 до 6 степени)
* Комплетно инокс
* Произведен 2019 година, користен неколку месеци
* Највисок квалитет
* Гаранција

Цена на контакт

071 377 877
[email protected]
www.alma-bp.mk
АЛМА БП ДООЕЛ
Индустриска бб, Кавадарци


TAG - peralna peralni masina za perenje masina za susenje susara susalna profesionalna oprema industriska masina servis industriski masina valjak pegla parea struja oprema restoran hotel bolnica oprema makinë larëse, tharëse, lavanderi, profesionale, industriale sadovi , kujna konvektomat , friteza , mikser frizider zamrznuvac zamrznuvach inoks inox frizideri mesara kujna oprema restoran hotel mesari meso
АЛМА-БП Дооел Кавадарци
АЛМА-БП се занимава со големо продажба на професионални перални, сушари, ваљаци и угостителска опрема. www.alma-bp.mk
Посетете ја нашата продавница
Шишка 16 Кавадарци Прикажи на мапата
071377877
https://www.alma-bp.mk
АЛМА-БП Дооел Кавадарци
071377877
АЛМА-БП Дооел Кавадарци
PROFESIONALNA CENTRIFUGA MIELE 1 400 EUR
PEKARSKI KONVEKTOMAT DUVALKA WIESHEU 0 MKD
PROFESIONALNA MASINA ZA PERENJE 0 MKD
INDUSTRISKI MASINI ZA PERENJE SUSENJE I PEGLANJE 0 MKD
Кон почеток