Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

PECKA ZA PICI , PITI , PASTRAMAJLII

1 250 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: АЛМА-БП Дооел Кавадарци 16 ноем. 09:51 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
АЛМА-БП Дооел Кавадарци
Profesionalna masina za peglanje / astalski stol 590 ЕУР
PROFESIONALNA MASINA ZA PERENJE PERALNA 0 МКД
Profesionalni masini za perenje peralna 0 МКД
PROFESIONALNA SKARA GRILL 0 МКД
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Локација
Кавадарци
На продажба се печки за пици:

Бренд - LINCAT - UK

* Греење на струја - 7,2 киловати (трофазен приклучок)
* Степени - 80 до 500
* Поднесување време, јачина на греач и температура
* Долен дел со камен блок
* Внатрешен искористен простор :
Висина - 36,5 цм
Должина - 92,5 цм
Ширина - 128,5 цм
* Капацитет за 6 пици од 30 цм одеднаш

Машината е САЕМСКИ експонат, користена за презентации

Цената е на половина од нова.

Може да се погледни во секој момент во нашиот магацин.

Контакт

071 377 877
[email protected]
www.alma-bp.mk
АЛМА БП ДООЕЛ
Индустриска бб, Кавадарци


TAG - peralna peralni masina za perenje masina za susenje susara susalna profesionalna oprema industriska masina servis industriski masina valjak pegla parea struja oprema restoran hotel bolnica oprema makinë larëse, tharëse, lavanderi, profesionale, industriale sadovi , kujna konvektomat , friteza , mikser , pizza , pizzi pastramajlija , pita , пица пити пици пита

АЛМА-БП Дооел Кавадарци
АЛМА-БП се занимава со големо продажба на професионални перални, сушари, ваљаци и угостителска опрема. www.alma-bp.mk
Посетете ја нашата продавница
Шишка 16 Кавадарци Прикажи на мапата
071377877
https://www.alma-bp.mk
АЛМА-БП Дооел Кавадарци
071377877

WhatsApp:
071377877
АЛМА-БП Дооел Кавадарци
Profesionalna masina za susenje / susara 0 МКД
KONVEKTOMAT PECKA DUVALKA ELECTROLUX 0 МКД
PROFESIONALNA OPREMA ZA KUJNI 0 МКД
KONVEKTOMAT / PECKA DUVALKA - RATIONAL 0 МКД
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации