Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

PROFESIONALNA MASINA PERENJE ZA SADOVI I CASI

0 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: АЛМА-БП Дооел Кавадарци 22 фев. 09:19 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
АЛМА-БП Дооел Кавадарци
Profesionalna masina za sadovi 0 МКД
KONVEKTOMAT PECKA NA PAREA DUVALKA LAINOX 4 350 ЕУР
PROFESIONALNI MASINI ZA PERENJE I SUSENJE 0 МКД
INDUSTRISKA MASINA ZA PERENJE 0 МКД
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Локација
Кавадарци
На продажба e професионалнa машинa за садови и чаши.

Бренд - HOBART - Germany
Модел - FXS-10A

Карактеристики:

* Програми - 60 / 90 / 120 / 180 / 240 / 360 / Hygiene programs -секунди
* Термо акустична изолација
* 60 гајби на 1 час (1400 тањири или 1.800 чаши)
* USB interface - приклучок на УСБ за програмирање
* Потрошувачка на вода - 2 литри на еден циклус
* Внатрешна употреблива висина - 380 мм
* Потрошувачка на вкупна енергија - 7 киловати (може да работи и на 3,5 киловати и да биде монофазна)
* Големина на гајба - 500 на 500 мм
* Звучност при работење - 66 dB
* Вградени 2 дозатори за течен детергент
* Вграден омекнувач за вода
* Дупла изолација на високо квалитетен инокс - AISI 304
* Тежина - 55 килограми
* Ширина - 620 x Длабочина - 620 x Висина - 840mm
* Произведена - 2014 / 2015 / 2016 / 2017 / 2018/19 година
* ГАРАНЦИЈА
* ИМАМЕ 15 МАШИНИ ОД ОВОЈ МОДЕЛ НА ЛАГЕР !!!

Контакт инфо
071 377 877
АЛМА БП ДООЕЛ
Индустриска бб, Кавадарци
[email protected]
www.alma-bp.mk


TAG - peralna peralni masina za perenje masina za susenje susara susalna profesionalna oprema industriska masina servis industriski masina valjak pegla parea struja oprema restoran hotel bolnica oprema makinë larëse, tharëse, lavanderi, profesionale, industriale konvektomat sadovi casi casa чаша садови тањир tanjiri
АЛМА-БП Дооел Кавадарци
АЛМА-БП се занимава со големо продажба на професионални перални, сушари, ваљаци и угостителска опрема. www.alma-bp.mk
Посетете ја нашата продавница
Шишка 16 Кавадарци Прикажи на мапата
071377877
https://www.alma-bp.mk
АЛМА-БП Дооел Кавадарци
071377877
АЛМА-БП Дооел Кавадарци
PROFESIONALNA MASINA ZA PERENJE PERALNA 0 МКД
Profesionalna masina za perenje peralna 0 ЕУР
Industriski masini za perenje 0 МКД
PROFESIONALEN FRIZIDER INOX ZA ODRZUVANJE 0 МКД
Кон почеток