Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Profesionalna masina za casi

850 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: АЛМА-БП Дооел Кавадарци 06 апр. 15:00 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
АЛМА-БП Дооел Кавадарци
Profesionalna masina za sadovi 0 МКД
LEDOMATI 0 МКД
INDUSTRISKI SET MASINA ZA PERENJE I SUSENJE 0 МКД
KONVEKTOMAT PECKA NA PAREA DUVALKA LAINOX 4 350 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Локација
Кавадарци
На продажба се професионални машини за перење на чаши.

DIHR GW10

- 550 чаши капацитет во 1 час
- 4 програми (60, 90, 120 и 180 секунди)
- 400 мм на 400 м гајба
- Вградени дозери за детергент и омекнувач
- Електрично греење - 2.8 киловати
- Најнов модел (2018 година)
- Комплетно сервисирана и репарирана
- Гаранција
- 25 машини на лагер!!
- Машините се експонати од САЕМ! Употребувани само за промоција

Имаме и други машини за перење на садови.

Цена на контакт

Контакт
071 377 877
[email protected]
www.alma-bp.mk
АЛМА БП ДООЕЛ
Кавадарци


TAG - peralna peralni masina za perenje masina za susenje susara susalna profesionalna oprema industriska masina servis industriski masina valjak pegla parea struja oprema restoran hotel bolnica oprema makinë larëse, tharëse, lavanderi, profesionale, industriale sadovi
АЛМА-БП Дооел Кавадарци
АЛМА-БП се занимава со големо продажба на професионални перални, сушари, ваљаци и угостителска опрема. www.alma-bp.mk
Посетете ја нашата продавница
Шишка 16 Кавадарци Прикажи на мапата
071377877
https://www.alma-bp.mk
АЛМА-БП Дооел Кавадарци
071377877
АЛМА-БП Дооел Кавадарци
KONVEKTOMAT PECKA NA PAREA DUVALKA LAINOX 4 350 ЕУР
Industriska masina za perenje peralna 24 kg 0 МКД
Profesionalna peralna i susara MIELE 0 МКД
Profesionalna masina za sadovi 0 МКД
Кон почеток