Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Profesionalna masina za sadovi / casi

0 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: АЛМА-БП Дооел Кавадарци 27 мај 09:38 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
АЛМА-БП Дооел Кавадарци
NOVI Profesionalni masini za sadovi i casi - SMEG 0 МКД
Profesionalna masina za sadovi 0 МКД
INDUSTRISKA MASINA ZA SUSENJE 0 МКД
PROFESIONALEN SPORET RINGLI 300 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Локација
Кавадарци
На продажба се нови модели машини за садови и чаши - хауба.

Модел - DIHR DWP15

* Капацитет - 1260 чаши / тањири на 1 час
* 4 програми - 60 / 90 / 120 / 180 секунди
* Електронско бирање програми
* Дупла филтер пумпа за подобро чистење
* Старт / стоп на рачка за отварање и спуштање
* Вградени дозери за детергенти и плавење
* Гајба - 50 на 50 цм
* Вентил за поврзување на топла вода
* 10 киловати вкупно
* Имаме 2 машини од истиот модел
* Гаранција
* Најнови модели - произведени 2017
* Димензии - 1410 x 725 x 810 mm

Комплетно проверени, тестирани и сервисирани.

Инфо контакт
071 377 877
[email protected]
АЛМА БП ДООЕЛ
Индустриска бб, Кавадарци
www.alma-bp.mkTAG - peralna peralni masina za perenje masina za susenje susara susalna profesionalna oprema industriska masina servis industriski masina valjak pegla parea struja oprema restoran hotel bolnica oprema makinë larëse, tharëse, lavanderi, profesionale, industriale tanjiri casi sadovi casi sadevi sadovi
АЛМА-БП Дооел Кавадарци
АЛМА-БП се занимава со големо продажба на професионални перални, сушари, ваљаци и угостителска опрема. www.alma-bp.mk
Посетете ја нашата продавница
Шишка 16 Кавадарци Прикажи на мапата
071377877
https://www.alma-bp.mk
АЛМА-БП Дооел Кавадарци
071377877

WhatsApp:
071377877
АЛМА-БП Дооел Кавадарци
PROFESIONALNA MASINA ZA PERENJE 0 МКД
Profesionalna masina za susenje  susara 0 МКД
PROFESIONALNA SKARA GRILL 0 МКД
Profesionalna masina za sadovi  casi 1 200 ЕУР
Кон почеток