Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Profesionalna masina za sadovi

0 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: АЛМА-БП Дооел Кавадарци 09 мар. 17:09 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
АЛМА-БП Дооел Кавадарци
LEDOMAT SCOTSMAN 160 kg 0 MKD
Masina za perenje MIELE Germany 300 EUR
Profesionalna masina za perenje / peralna 0 MKD
SENDVICARA TRAFIKA OD 12m2 VO KAVADARCI 0 MKD
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Локација
Кавадарци
На продажба професионална машина за садови

MIELE G 7855

* Различни програми на перење
* 7 програми
* Во исто време (тањири и чаши) - две нивоа
* Процес на едно перење - 15 до 20 минути
* 11 минути најкратка програма
* Вентил за ладна и жешка вода
* Пумпа за исфрлање вода
* Работи на 65 степени
* Погоден за кафиќи, ресторани, мали мотели, големи компании со кујни и др.
* Произведена 2012/13 година
* Имаме 3 машини на лагер

Цена на контакт

071 377 877
[email protected]
www.alma-bp.mk


tag - sadovi , sadevi , profesionalna peralna , industriska , hotel , restoran , bolnica , casi , tanjiri , voda ,
АЛМА-БП Дооел Кавадарци
АЛМА-БП се занимава со големо продажба на професионални перални, сушари, ваљаци и угостителска опрема. www.alma-bp.mk
Посетете ја нашата продавница
Шишка 16 Кавадарци Прикажи на мапата
071377877
https://www.alma-bp.mk
АЛМА-БП Дооел Кавадарци
071377877
АЛМА-БП Дооел Кавадарци
Profesionalna masina za sadovi 0 MKD
NOV PROFESIONALEN FRIZIDER ZA ODRZUVANJE I ZAMRZNUVANJE 0 MKD
Profesionalna pegla / astalski stol za peglanje 0 MKD
NOVI Profesionalni masini za sadovi i casi - SMEG 0 MKD
Кон почеток