Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

PROFESIONALNA OPREMA ZA KUJNI

0 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: АЛМА-БП Дооел Кавадарци 04 јул. 15:10 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Локација
Кавадарци
Официјални застапници за светски водечкиот бренд FAGOR

Продажба, гаранција и сервис на професионална опрема за кујни:

- Професионални шпорети, неутрални елементи, дистрибуција, скари, печки, конвектомати, паста кукер, фритези, машини за садеви и цела останата програма.

ГРЕЕЊЕ НА СТРУЈА И ПЛИН!

Контактирајте не за понуди и одлични цени!

071 377 877
[email protected]
www.alma-bp.mk

TAG - kujna sporet friteza profesionalna industriska ledomat kiper masini industriski pecki pecka plin struja ledomat
АЛМА-БП Дооел Кавадарци
АЛМА-БП се занимава со големо продажба на професионални перални, сушари, ваљаци и угостителска опрема. www.alma-bp.mk
Посетете ја нашата продавница
Шишка 16 Кавадарци Прикажи на мапата
071377877
https://www.alma-bp.mk
АЛМА-БП Дооел Кавадарци
071377877, 078391688, 071920626,
АЛМА-БП Дооел Кавадарци
LEDOMATI SCOTSMAN - 24, 40 i 75 kg 0 MKD
PEKARSKI KONVEKTOMAT DUVALKA WIESHEU 0 MKD
PROFESIONALNA MASINA ZA PERENJE PERALNA 0 MKD
KONVEKTOMAT PECKA NA PAREA DUVALKA LAINOX 4 350 EUR
Кон почеток