Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

PROFESIONALNA SKARA GRILL

0 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: АЛМА-БП Дооел Кавадарци 22 фев. 09:17 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
АЛМА-БП Дооел Кавадарци
PROFESIONALNA PERALNA MASINA ZA PERENJE 0 MKD
NOVI PROFESIONALNI FRIZIDERI ZA ZAMRZNUVANJE I ODRZUVANJE 0 MKD
KONVEKTOMAT / PECKA DUVALKA - RATIONAL 0 MKD
Profesionalna masina za sadovi i casi HOBART 0 MKD
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Локација
Кавадарци
Се продава индустриска скара од светски познатиот бренд: Lincat.

Карактеристики на поризводот:

• Димензии 385(Висина) x 600(Ширина) x 620(Должина)mm
• Димензии – површина за готвење 470 x 400mm
• Материјалот е комплетно изработен од не’рѓосувачко железо
• 8 Kw
• Напон 230/400V
• Тежина 29.8kg
• Долго задржување на топлината на решетките
• Шест поставувања на температурата


Имаме многу други различни машини за кетеринг опрема

Контакт

071 377 877
[email protected]
www.alma-bp.mk
АЛМА БП ДООЕЛ
Индустриска бб, Кавадарци


TAG - peralna peralni masina za perenje masina za susenje susara susalna profesionalna oprema industriska masina servis industriski masina valjak pegla parea struja oprema restoran hotel bolnica oprema makinë larëse, tharëse, lavanderi, profesionale, industriale sadovi , kujna konvektomat , friteza , mikser frizider zamrznuvac zamrznuvach inoks inox frizideri mesara kujna oprema restoran hotel mesari meso sudoper oprema mikser ringla sporet ringli
АЛМА-БП Дооел Кавадарци
АЛМА-БП се занимава со големо продажба на професионални перални, сушари, ваљаци и угостителска опрема. www.alma-bp.mk
Посетете ја нашата продавница
Шишка 16 Кавадарци Прикажи на мапата
071377877
https://www.alma-bp.mk
АЛМА-БП Дооел Кавадарци
071377877

WhatsApp:
071377877
АЛМА-БП Дооел Кавадарци
Industriski masini za perenje 0 MKD
PROFESIONALNI MASINI ZA SADOVI I CASI 0 MKD
IZNAJMUVANJE NA INDUSTRISKA OPREMA ZA PERALNI 0 MKD
INDUSTRISKA MASINA ZA PERENJE 0 MKD
Кон почеток