Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Profesionalni frizideri za slatki

800 ЕУР

Се продава од: Agon Halili 21 септ. 15:25 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Кичево
Se prodavaat dve frizideri za slatki za vo slatkarnica ili restoran. Dvata frizideri rabotat bez nikakov problem i se vo dobra rabotna sostojba.
Cena za eden frizider: 800 evra.
Agon Halili
071454973
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации