Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Friteza za przenje krofni i spric za polnenje

600 ЕУР

Се продава од: Blagoj 12 ноем. 10:32 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Кочани
Prodavam friteza za przenje krofni na plin 600 eu. i spric za polnenje 150 eu.
Leaflet
Кон почеток