Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Baraka Ken Kumanovo bambus stolici i masi

0 МКД

Се продава од: senad 21 мај 00:18 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Охрид
se prodava
baraka 5 × 3 m. ken kumanovo koristena kako kujna
bambus setovi masi i stolici
stolici imasi pogodni za sendvicara
shank so komora rostavajt i mermer
rabotni masi od rostvajt,industriski umivalnik od rostvajt
aparat za pivo tocenje
kafemati Gaggia i slovenski kafemat
fritezi ,toster i mn druga oprema
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации