Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Masina za secenje leb

0 МКД

Се продава од: alibaba 04 мар. 20:00 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Охрид
prodavam masina za secenje leb i vaga za merenje
alibaba
078464697
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации