Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Razladna vitrina komora za odrzavanje

300 ЕУР

Се продава од: Violeta 19 мај 14:49 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Охрид
Prodavam razladna vitrina (dvokrilna komora) so dimenzii 145 širina/195 visina/75 dlabocina
Violeta
078366542
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации