Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Frizider

20 000 МКД

Се продава од: Antonio 20 јун. 17:47 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Прилеп
Dvostran frizider , edna strana za odrzuvanje druga na mrznenje , sostojba dobra.
Cenata e fiksna
Кон почеток