Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Pergola i staklarnik za letna terasa

0 ЕУР

Се продава од: 070-208-668 14 јан. 11:28 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Прилеп
Продавам алуминиумска конструкција со стакло за летна тераса со пергола,11м х 3м,со електрично придвижувани предни излози,констрикција со под за истата,клима уред,маси 80см х 80см и 120см х 80см и прохром работна маса со фиоки 230см!
070-208-668
070208668
Leaflet
Кон почеток