Оглас од претпријатие Објавени: мај 09 2021 12:35

Oprema za restoran za svadbi i katering

Објавени: мај 09 12:35
Прегледи: 370
Profesionalni stolici i masi za ugostitelstvo (ketering, svadbi) za nadvoresna terasa isto kako novi. Site ponudeni modeli vleguvaat edna vo edna i ne zafakaat golem prostor.
Set 6ka 6 stolici bez potpiraci i masa 6ka - 12.200
Set 4ka 4 stolici bez potpiraci i masa 4ka - 8.800
Poedinecno:
Retan Stolica bez potpiraci - 1200 den
Retan Masa za 4 stola - 4000 den.
Retan Masa za 6 stola - 5000 den.
Stol za vo restoran - konferenciski - svadbarski so dve navlaki - krem i zlatna - 1200 den. za stol 650 den. za navlaka dostapno 500 stola i 500 + 500 navlaki
Drvena masa - 3000 den
Kojnopoj - Visoka masa - 1000 den
Дрвен стол ексклузивен 2800 - за 2300ден
Дрвен стол со кожа - 3000 - за 2500ден
Специјален дел кетеринг и свадбарска опрема од абс пластика шпанско производство
Плстична маса кружна 1800мм за 12 луѓе - 15.000 на расклоп
Плстична маса кружна 1200мм за 6 гости - 11.000
Пластична маса правоаголна 2400мм за 10 гости - 15.000 на расклоп
Пластична маса правоаголна на расклоп 1500мм - 11.000
Пластична маса висока 600мм - 9000 ден
Колички иноксни, топлач за храна, фриждер инокс, фриждер барик за вино...
Пластична маса
Колички за ресторан, лежалки за базен, ледомат, ...
Опис на линк

UAZ PATRIOT

Вистински СУВ возила, кои најдобро ја претставуваат СУВ класата. Достапни во вид на Ретро и Модерни варијанти како и комерцијални возила со специјална намена.

Информации на 072 277 094
Посети ја страната на нашата продавница
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

Вистински СУВ возила, кои најдобро ја претставуваат СУВ класата. Достапни во вид на Ретро и Модерни варијанти како и комерцијални возила со специјална намена.

Информации на 072 277 094
Индустриска бб 032630230 http://www.uaz.mk/
370
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 210 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

032630230

Адреса:

Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации