Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Restoranski sporet i dr inventar

1 000 ЕУР

Се продава од: Борче Несторовски 21 авг. 15:21 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Leaflet
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Ресен
Се продаваат ресторантски шпорет за печење и готвење со 4 рингли на плин и релна. Работна маса за во ресторан Иго Љубљана. Шпоретот и масата може да се продадат и оделно.
Борче Несторовски
075 356833
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации