Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Oprema za pekara

0 МКД

Се продава од: Магдалена 17 јун. 18:00 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
се продава комплетна опрема за пекара и тоа:
печки,ламинатор,маси,столици,кујна,фрижидер,клима,топли/ладни ветрини и друго..
контатк телефон:072/258-858 или 071/207-832
Магдалена
072258858
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации