Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Masina za kesi

1 100 ЕУР

Се продава од: Rabit Вчера 16:10 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Бутел, Скопjе
Prodavam 
masina za mnogu vrsti na kesi
dva frizidera 
sank
musama za pokrivanje na plocki 5x4 ,
hartija 80 kg za vitkanje kokoski
Кон почеток